کتاب “Advances in Human Factors in Energy”
 • ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
 • 3 بازدید
 • کد محصول 8358
 • ۱۰,۰۰۰ تومان

  برچسب ها :
  کتاب Advances in Human Factors in Energy: Oil, Gas, Nuclear and Electric Power Industries به بررسی تحقیقات عوامل انسانی در انرژی، تاکید بر کاربرد فاکتورهای انسانی در طراحی، ساخت و ساز و بهره برداری ازعملیات هسته ای، تولید انرژی الکتریکی و دارایی های نفت و گاز می پردازد. این کتاب استراتژی های پیشرفته در بهینه سازی عملکرد انسان و محیط زیست، و همچنین ایمنی شخصی و فرآیند را مورد بحث قرار می دهد. این کتاب موضوعات متنوعی را در طراحی و مدیریت عملیات تاسیسات دریایی و خشکی ، از جمله طراحی اتاق های کنترل، طراحی مهندسی مابین طراحی مفهمومی و طراحی جزئیات (FEED)، تحلیل و آنالیزهای بحرانی، حمل و نقل دریایی، مشارکت انسانی در حوادث، تعصب شناختی در تصمیم گیری،  اهداف و وضایف انسانی در باب ایمنی و بسیاری از موارد دیگر را دربر می گیرد.

  بر اساس کنفرانس بین المللی فاکتورهای انسانی در انرژی  AHFE 2016 ، که در تاریخ ۲۷ تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۶ در دنیای والت دیزنی (Walt Disney World) ®، فلوریدا، ایالات متحده برگزار شد، این کتاب یک جای خالی بسیار مهم در نوشته‌های کنونی را با در اختیار گذاشتن دانش مطابق با آخرین پیشرفت‌های علمی در باب فاکتور‌های انسانی از طریق رویکرد به انواع مختلف کاربردهای صنایع و انرژی، پر می‌کند.

  کتاب پیشرفت‌‌ها در فاکتورهای انسانی در انرژی یا Advances in Human Factors in Energy: Oil, Gas, Nuclear and Electric Power Industries مشروحی بر کنفرانس بین المللی فاکتورهای انسانی در انرژی  AHFE 2016 است که توسط  Sacit M. Cetiner ،Paul Fechtelkotter ،Michael Legatt ویرایش و تنظیم شده است.

  از طریق لینک زیر می‌توانید این کتاب بسیار ارزشمند و کاربردی و به‌روز را تهیه نمایید.

  قیمت در آمریکا: ۱۹۹٫۹۹ دلار

  سرفصل بخش‌های مختلف این کتاب به شرح زیر است:

  Part I: Reducing Human Error Through Situation Awareness,
  Training, and Simulations

  Part II: Applying Human Factors: Building Better Processes,
  Procedures and Organizations in Energy

  Part III: Human Factors in Energy

  Part IV: Simulation and Interface Design for Safety
  Focused Research

  دیدگاهها بسته است.

  برو بالا